Hakkımızda

1994 yılında gıda sektöründe Pakmaya markalı ürünlerin ekmekçilik ve tüketici pazarına dağıtımı amacıyla Özhamurkar ailesi tarafından kuruldu.

Amacı gıda sektöründe büyümek ve kaliteli ürünleri piyasaya sunmak olan Özpak Gıda San.Tic.A.Ş. 1996 yılında Pak Gıda'nın ürettiği endüstriyel ve tüketici ürünlerini Kayseri civarındaki illere de pazarlamaya başladı.

1999 yılında Ankara da şube açarak hem başkent pazarında pazarlama faaliyetlerini başlattı hem de Pakmaya markalı ürünleri tüm Türkiye geneline pazarlamaya başladı. Ayrıca Kayseri'de de beyaz et ürünlerinde dağıtıma başladı.

2002 yılında Pak Gıda'nın kurumaya ve ekmekçilik ürünlerinde kendi pazarlama kadrosuyla Türkiye dağıtımını üstlendi.

2004 yılında Pak Gıda'nın ekmekçilik ürünlerinin üretimini bırakmasıyla Kayseri'de 6600 m2'lik arazisinde kendi tesisini kurdu ve üretime başladı.

Şu anda Özpak Gıda tüm Türkiye'de kurumaya ürününün pazarlamasını yapmakla birlikte kendi üretimi olan ekmekçilik ürünlerini de pazarlamaktadır.

Artık Firmamız uluslararası kalite belgeleri ile sizler için daha güvenli. Hem ISO9001:2000 kalite yönetim sistemine hem de HACCP Gıda güvenlik sistemine sahip olan firmamız bu belgelerini TURKAK ile Ülkemiz sınırları dahilinde kabul edilebilir standartlara yükseltmiştir.

Artık kullanımda, bir süredir hazırlıkları ve yatırımını devam ettirdiği TATKAT markalı baharat, pasta ve tatlı yardımcı malzemeleriyle (kabartma tozu, şekerli vanilya, pirinç unu, pudra şekeri, mısır ve buğday nişastası gibi) tüketici pazarına hizmet vermeye başladık. Kuruluşundan bu yana kaliteli ve sağlıklı ürünler pazarlayan ayrıca müşterilerine kaliteli hizmet ilkesiyle hareket eden Özpak Gıda sizlere en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.